enlt
Kaip mus rasti
Vieta žemėlapyje
spausti čia »

Mingės kaimo pakraštyje, ant Minijos upės kranto jau kelinti metai poilsiautojus kviečia Jono Bulavino kaimo turizmo sodyba.

Šeimininkas su malonumu priima kiekvieną, pavargusį nuo miesto triukšmo, iškamuotą nesibaigianųių darbų ir rūpesčių bei išsiilgusį kaimo ramybės poilsiautoją. Tačiau ne tik ramybe siūlo džiaugtis šeimininkas. Mėgstantiems aktyvų poilsį taip pat visada atsiras ką veikti.  Ir jei vis dar abejojate ar kaimo turizmas Jums, drąsiai galime pasakyti, geresnio ir ramesnio poilsio Lietuvoje vargu ar rasite. Apsilankykite pas mus ir pasidžiaukite motinos gamtos teikiamais privalumais bei sodybos šeimininko vaišingumu. Tikriausiai neverta net ir sakyti, kad poilsis Mingėje be plaukiojimo laivu tikrai nebūtų pilnavertis. Juk neveltui Mingės kaimas yra pelnęs „Lietuviškosios Venecijos“ vardą. Siūlome poilsį ant bangų – poilsines išvykas laivu „Viktorija“. Mėgėjiška žūklė, ekskursinės išvykos aplankat Šilutės savivaldybės pamario kaimus leis pajusti tikrąją pamario dvasią, o patirtų įspūdžių užteks dar ilgam.  Garantuojame – nusivylę tikrai neliksite.

Tai puikus sprendimas Jūsų įmonės organizuojamam vakarėliui, šeimos ar giminės iškylai ar tiesiog puikiam savaitgaliui gamtoje su draugais. Galime priimti įvairaus dydžio žmonių grupes su nakvyne arba be jos.

Pailsėkite visoje sodyboje vieni, niekieno netrukdomi. Užsisakę visą sodybą – būsite vieni be jokio kito poilsiautojo.

Grynas oras, gamta, Minijos ir Marių vėsa, paliks tikrai neišdildomų įspūdžių. Laukiame Jūsų užsakymų ir pageidavimų. Visada pasistengsime išpildyti Jūsų pageidavimus ir dėl laiko, ir dėl žmonių skaičiaus, ir dėl konkrečių papildomų paslaugų. Pasirinkite mus ir geras poilsis bei privatumas garantuotas!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasPopuliariausios frazės:

Mingės kaimas, Jono Bulavino sodyba, kaimo turizmo sodyba