enlt
Kaip mus rasti
Vieta žemėlapyje
spausti čia »

Istorija

Tarp Krokų Lankos ežero ir Kuršių marių, įsikūręs senas Minijos (Mingės) kaimas – architektūros paminklas. Kaimo sodybos – abipus Minijos upės, giminės ir draugai vieni pas kitus plaukia valtimis, todėl šią vietovę daugelis vadina lietuviškąja Venecija.

Minijos kaimas yra Nemuno deltos regioniniame parke, kuriame peri net 169 paukšųių rūšys. Netoli Minijos veikia viena seniausių pasaulyje Ventės paukščių žiedavimo stotis.
Pamario kraštas iki šiandienos yra išlikęs kaip vienas iš mažiausiai sukultūrintų regionų Lietuvoje, todėl vis dar gali pasiūlyti natūralų gamtos grožį bei ramų ir sveiką poilsį.

Mingės kaimo pakraštyje, ant Minijos upės kranto jau kelinti metai poilsiautojus kviečia Jono Bulavino kaimo turizmo sodyba. Mingės kaimo pakraštyje ant Minijos upės kranto įsikūręs Jono Bulavino kaimo turizmo sodyba. Kaimo turizmo sodyba yra nutolusi 50 km nuo Klaipėdos ir 17 km nuo Šilutė.

Šeimininkas su malonumu priima kiekvieną, pavargusį nuo miesto triukšmo, rūpesčių bei išsiilgusio kaimo ramybės poilsiautoją. Tačiau ne tik ramybe siūlo džiaugtis šeimininkas. Mėgstantiems aktyvų poilsį taip pat visada atsiras ką veikti. Ir jei vis dar abejojate ar kaimo turizmas Jums, drąsiai galime pasakyti, geresnio ir ramesnio poilsio Lietuvoje vargu ar rasite. Apsilankykite pas mus ir pasidžiaukite motinos gamtos teikiamais privalumais bei sodybos šeimininko vaišingumu. Garantuojame – nusivylę tikrai neliksite!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasPopuliariausios frazės:

Mingės kaimas, Jono Bulavino sodyba, kaimo turizmo sodyba